List rektora KU pri príležitosti "Nedele KU"

Už po desiatykrát sa posledná januárová nedeľa (27. januára 2019) slávi a pripomína ako Nedeľa Katolíckej univerzity v Ružomberku. Je to príležitosť pre všetkých katolíkov na Slovensku reflektovať úlohu a poslanie jedinej katolíckej vysokej školy a spojiť sa v modlitbe za všetkých jej študentov, pedagógov a ďalších zamestnancov.
Read More About List rektora KU pri príležitosti "Nedele KU" »

Deň otvorených dverí na KU

Deň otvorených dverí, ktorý sa na KU koná v utorok 5. februára 2019.
Read More About Deň otvorených dverí na KU »

Hokejový turnaj kňazov

Srdečne Vás pozývame v sobotu 26. januára 2019 o 12.00 hod. na hokejový charitatívny turnaj kňazov Spišskej, Košickej, Banskobystrickej diecézy a rehoľníkov, ktorý sa uskutoční na Zimnom štadióne v Ružomberku.
Read More About Hokejový turnaj kňazov »

Zapojte sa do modlitieb za obete obchodovania s ľuďmi

Slovenská katolícka charita sa 8. februára 2019 už 5-krát pripojí k výzve pápeža Františka a spojí sa s celým svetom v modlitbe za ženy, mužov a deti, ktorí sa stali obeťami obchodovania s ľuďmi. Táto medzinárodná iniciatíva má na Slovensku podobu modlitieb za konkrétnych klientov Slovenskej katolíckej charity v rámci projektu STOP obchodovaniu s ľuďmi. Modlitieb, ktoré pomáhajú uzdravovať ľudí s trpkou životnou skúsenosť pošliapania ich ľudskej dôstojnosti
Read More About Zapojte sa do modlitieb za obete obchodovania s ľuďmi »

Ohne stretnutia snúbencov

Od 8. 3. - 10. 3. 2019 sa v Centre Božieho milosrdenstva, pri Svätyni Božieho milosrdenstva v Smižanoch, uskutoční príprava na manželstvo („Ohne snúbencov“), ktorú organizuje Hnutie kresťanských rodín na Slovensku.
Read More About Ohne stretnutia snúbencov »
Showing 5 results.