« Späť

Národný pochod za život 2019

Milí priatelia ochrany života,

Národný pochod za život sa uskutoční presne o pol roka 22. septembra 2019 v Bratislave. Dnes sme oznámili jeho konanie na úrade Starého Mesta Bratislava, na ktorého území sa bude konať. Možno sa to javí ako udalosť v ďalekej budúcnosti, ale vieme, ako život rýchlo beží. Príprava pochodu je v plnom prúde, pracujeme už na programe, technickom a organizačnom  zabezpečení podujatia i na informovanosti. Poznačte si prosím dátum pochodu do svojich kalendárov a sledujte informácie o jeho príprave na našich informačných kanáloch. Od dnes nás môžete sledovať už aj na Instagrame:)  

Za organizátorov Národného pochodu za život vás vyzývam podporiť časovo omnoho bližšiu akciu. V pondelok 25. marca sa uskutoční už 15. ročník kampane ku Dňu počatého dieťaťa. Pozývame vás, aby ste si 25. marca pripli symbol kampane - bielu stužku. Aktuálny ročník vo svojich vizuáloch pripomína, že záleží na živote nenarodených detí. A je to skutočne tak. Aj nenarodené deti sú takí istí ľudia ako my a preto na ich živote záleží úplne rovnako ako na živote kohokoľvek z nás. Viac o kampani Fóra života nájdete na www.25marec.sk.

Do konca marca je možné poukázať podiel z dane pre živnostníkov a firmy a do konca apríla pre zamestnancov. Tento rok môžete svojimi 2% podporiť aj prípravu Národného pochodu za život. Veľmi nám tým pomôžete.
Tu sú potrebné údaje:  

Názov: Kanet

IČO: 37924460

Právna forma: nezisková organizácia 

Adresa: Kapitulská 318/11, 81101 Bratislava

Viac k poukázaní 2 % nájdete na tejto linke

Ďakujeme.

 

Za tím Národného pochodu za život

Marek Michalčík

------------------------------------------------------------------------------- 


Verejná zbierka na podporu Národného pochodu za život

Na podporu Národného pochodu za život prebieha verejná zbierka pod registrovým číslom MV SR 000-2018-036693. Zbierku môžete podporiť ľubovoľnou čiastkou na účet

SK63 0200 0000 0035 1220 9151

Ďakujeme. Viac o zbierke